My Profile

Profile Avatar
RuthieA00720
Fontenay 11
Kulmain, BY 95508
Germany
09234 19 11 94 https://speakerdeck.com/adomas292
Tai užtruks šiek tiek laiko, kol jie galės išeiti į plotą ir veiksmingai išgydyti. Kiek laiko jis užtruks, kad galėtumėte pradėti vertinti juos?
Kai jie sumažės?
Po krūtų dantų implantų chirurgijos jūsų krūtinės tikrai bus didelės jėgos krūtinėje. Tai užtruks šiek tiek laiko, kol jūsų krūtinės implantai "nusileidžia".
Paprastai tai užtrunka keletą savaičių, tačiau yra daugybė aspektų, galinčių turėti didelį poveikį. Vienas iš jų - tai implantai. Lygūs lęšiai lašinami greičiau nei implantai, kurie turi tam tikrą struktūrą.
Krūtų implantai taip pat skiriasi. Ilgiau truks ilgiau, kad sumažėtų jų natūrali vieta. Jei jūsų kūno matmuo yra mažas, tai, žinoma, užtruks ilgiau. Paskirstymas taip pat skiriasi. Jei jie talpinami per raumenis, galite tikėtis daug greičiau susižaloti; Jei jie bus apačioje, tai užtruks šiek tiek daugiau laiko.
Taip pat galima greičiau eiti greičiau nei kitoje! Kurie metodai gali turėti daugybę vienkartinių šventų dienų! Nesijaudink, tai įvyksta. Jei esate iš tikrųjų susijaudinęs apie tai, paskambinkite kosmetikos chirurgui, taip pat jie jus informuos, kad grįšite atgal ir palaukite.
Padarykite tai greitesniu mažu masažu
Kažkas, ką galėtum padaryti, kad jie patenka į plotą Greičiau masažuoti krūtinę. Yra ir skirtingų metodų, taip pat jie priklauso nuo dydžio, kaip krutikų didinimas taip pat kaip ir vieta, todėl prašykite savo gydytojo parodyti jums, kaip tai daroma. Daugybė dizainų reikalauja, kad spaudžiant kišenę po krūtimi būtų lengviau jį išplėsti, taip būtų lengviau formuoti dantų implantą krutu didinimo.
Žiūrėti tuos randus!
Svarbiausia šių porų savaičių dalis yra Norint uždirbti tam tikrą randų atsigavimą. Štai kodėl jūsų krutu implantai kaina chirurgas pasiūlys jus pailsėti keletą savaičių. Nepakrautas sunkus pakrovimas, sunkus treniruotės ir visiškai nieko nelengva. Paimkite jį paprastą, gauti vidutinio treniruotės, taip pat išlaikyti sau drėkinti. Randai nebus visiškai išnykti, tačiau po kelių savaičių jie bus sunkiai įsivaizduojami.
Palaukite, kol jūsų krūties implantai nukris į plotą ir šiek tiek pailsės. Tik po poros savaičių turėsite, ko jūs iš tikrųjų visada norėjote.


Jūsų krūtų implantai užtrunka šiek tiek laiko " Lašas "į vietą.
Paprastai tai užtrunka keletą savaičių, tačiau yra keletas aspektų, kurie gali reikšmingai pakeisti. Tai užtruks ilgiau, kol sumažės jų natūralus krutu didinimas. Jei jie pernešami per raumenų audinį, galite tikėtis daug greičiau mažėja; Jei krutines didinimas jie yra, tai užtruks dar šiek tiek laiko.
Palaukite, kol krūtų implantai nusileis į vietą ir pailsės.

My InBox

My Messages

FromSubjectDateStatus
First Page Previous Page
1
Next Page Last Page
Page size:
select
 0 items in 1 pages
No records to display.